Navigace / navigation:

O nás

Curiculum vitae:

V roce 1992 založila Radmila Iblová vlastní studio INTERIER , které se věnuje tvorbě a vybavování interierů na zakázku. Našimi klienty jsou lidé, kteří potřebují vlastní prostor jako svoji osobní výpověď. Od roku 1992 naše firma spolupracuje s více než stovkou tuzemských a zahraničních výrobců, manufaktur, uměleckých dílen a restaurátorů.
Interiér je tvorba spoluprácí. Je mnoho cest, které vedou k tvorbě Vašeho prostoru. Naším cílem je přenášení lidské jedinečnosti do vnitřního prostoru a jeho vybavení. Nabízíme cestu, jak pro Vás vytvořit prostředí pouze Vaše, včetně veškerých doplňků a detailů. Tvorba každého interieru vzniká blízkou spoluprácí mezi klientem a námi. Interiér je pak odrazem Vašeho osobního života a našich zkušeností. My vytváříme prostor pro konkrétního člověka a pro jeho osobní potřeby. Potřebujete-li svůj prostor povýšit na osobní výpověď, víme co hledáte. Váš osobní prostor poté bude Vaším jedinečným odkazem pro budoucí generace.
Prostředí našeho života můžeme vytvářet a ovlivnit. Prostředí zpětně vytváří a ovlivňuje nás samé. Podvědomě vyhledáváme prostředí , které je nám příjemné .
Prostor vzniká kombinací a vzájemnými vazbami mezi konkrétními materiály, barvami, světly, stíny a detaily.
Člověk je ve vlastním prostoru vyjádřen všemi detaily. Detail je při návrhu každého předmětu nezbytný k dokonalosti celku. Detail doplňuje a utváří celý interier.

Vytváříme interiery a jejich vybavení pro zajímavou a náročnou klientelu. Tato práce nás neustále vychovává a obohacuje .

^ nahoru (top) | < zpět (back)